Jasnobrązowa wydzielina w 9. tygodniu ciąży

Witam,jestem w 9tyg ciąży.Mieszkam w UK.Dotychczas miałam jedną wizytę z położną,na której pobrano tylko mocz.Od kilku dni miewam nieregularne wydzieliny koloru jasnobrązowego(zaczelo sie to po stosunku),dziś po wizycie w toalecie zauważyłam niewielkie skrzepki krwi.Nie towarzysza temu zadne inne dolegliwosci. wybieram sie na wizyte do Polski lecz dopiero 14marca.Tutejsza polozna twierdzi,ze jest to norma. Czy mam powody do obaw? Dodam,ze z pierwsza ciaza przebiegla prawidlowo.Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.