Jasnobrązowe upławy w 39. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 39 tygodniu ciąży.wczoraj byłam na badaniu,wszystko było wporządku a dziś rano zauważyłam na bieliźnie jasno brązowe upławy..martwi mnie to niewiem czy jechać do szpitala..

Milena Lubowicz

Być może objawy te związane są z odpływaniem czopa śluzowego i zbliżającym się porodem. Jeżeli nie ma dużo wydzieliny, to nie ma powodu do zmartwienia. Gdyby jednak działo się cokolwiek, co Panią niepokoi proszę skonsultować się z ginekologiem lub udać się na izbę przyjęć szpitala.
Pozdrawiam