Jasnobrązowe upławy w 8. tygodniu ciąży

Jestem w 8 tyg ciazy. Wczoraj zauważyłam jasnobrązowe upławy tylko podczas podcierania sie. Bez boli brzucha. Byłam u gin nie zbadała mnie,nie dostałam lekow itd dostałam tylko skierowanie na jutro na usg.czy jesli upławy dzis sie ponowią powinnam jechać do szpitala czy czekac na usg? To pierwsza ciąża bardzo sie martwię.

Skoro ginekolog nie widzi w tym nic niepokojącego to należy zgłosić się na kontrolne USG według jego zaleceń.