Jasnoróżowe plamienia 4 dni po stosunku

4 dni temu kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia ale nie skonczyl we mnie, dzis mam jasnorozowe plamienie czy to krwawienie implantacyjne czy moze za wczesnie? okres powinnam dostac za 8 dni dopiero

Milena Lubowicz

Trochę za wcześnie na krwawienie implantacyjne, ale na 100% nie można tego wykluczyć. Nawet jeżeli to nie ciąża to i tak należy wyjaśnić przyczynę tego krwawienia, także proponuję wizytę u ginekologa. Około 10 dni po stosunku można wykonać poziom BhCG z krwi dla pewności.
Pozdrawiam