Jasnoróżowe plamienie w 7-tygodniu ciąży

Witam. Jestem we wczesnej ciązy gdzieś 7 tydzień po badaniu USG tego dnia miałam plamienie... zauważyłam to po wizycie w toalecie na papierze pierwszy raz jasno różowe a potem ciemno brunatne było tego tylko trochę a ostatnio po współżyciu z partnerem było to samo... Proszę o poradę czy skoro tak się zdarzyło sex jest bezpieczny a dziecku nic nie zagraża? wizytę u ginekologa mam dopiero za dwa tygodnie.

Radziłbym do czasu kontrolnego badania ginekologicznego z uwagi na objawy jakie Pani podaje wstrzymać się od współżycia seksualnego drogą pochwową.