Jasnoróżowe plamienie w dniu miesiączki. Co to oznacza?

Witam,
mam dość nieregularne miesiączki. W zeszłym miesiącu miałam wywołaną miesiączkę tabletkami. W tym miesiącu miałam dostać miesiączkę około 18 listopada. W tym dniu współżyłam z partnerem. 15 minut po stosunku udałam się do ubikacji i przy podcieraniu spostrzegłam na papierze trochę czegoś jasnoróżowego. Co to mogło być?
Dodam, że od około tygodnia bolą mnie piersi (ale nie cały czas) i brzuch trochę pobolewa, i nieraz jajniki zakują. Dodam też, że staramy się o dziecko. 20 listopada robiłam test z czułością 10 mIU i wyszła od razu druga, ale słabo widoczna kreska. Potem 21 i 22 listopada też robiłam testy, ale z czułością 25 mIU, te wyszły negatywne, tzn. ten ostatni, jakby się dobrze przyjrzeć, to można tam coś zobaczyć.

Już sama nie wiem, co to może być.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Z Pani opisu wynika, że ciąża jest wysoce prawdopodobna. Oczywiście warto powtórzyć test ciążowy, tylko tym razem proponowałabym wykonanie testu z krwi (oznaczenie stężenia beta HCG) dla rozwiania wątpliwości.
Jeżeli test okaże się ujemny, warto zgłosić się do swojego ginekologa. Krwawienie przy stosunku często jest objawem nadżerki. Jedynie badaniem ginekologicznym można potwierdzić jej obecność.
Pozdrawiam