Jasny kolor kału oraz biegunka i wzdęcia

od 3 miesięcy mam problemy z brzuchem, które z dnia na dzień się nasilają. Ogólnie boli mnie cały brzuch czasem są to nudności a czasem dostaje takie okropne kolki, często boli mnie w okolicach wątroby lub z lewej stron na dole. Przy tym mam biegunkę i po każdym jedzeniu mam wzdęcia tak że ostatnio praktycznie nic nie jem czuję się osłabiona i nie mam apetytu kał jest koloru jasno brązowego. Co to może być? to coś poważnego ?

Dobry wieczór,

Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Koniecznie trzeba wykonac usg brzucha oraz sprawdzić funkcję wątroby. Proszę nie bagatelizować tych objawów.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz