Jazda na nartach po leczonej anginie

Dzień dobry, właśnie wracam od lekarza, zapomniałam jednak zadać bardzo ważne pytanie. Zdiagnozowano mi angine. Mam przez 10 dni brać antybiotyk oraz płukać gardło. W czwartek miałam jechać w góry na narty, wszystko opłacone ... Czy mogę sobie pozwolić na wyjaz? Dodam, że to tylko dwa dni.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli Pani stan się poprawi na tyle, że będzie się Pani czułą na siłąch aby jeździć na nartach to może Pani wybrać się na narty, zachowująć jednak umiar podczas zimowych szaleństw,