Jazda samochodem po operacji usunięcia trzonu macicy z mięśniakami

Witam, 13 maja 2014 r. przeszłam operację usunięcia trzonu macicy z mięśniakami (2 mięśniaki wymiary 8x7 cm) oraz torbiela z jajnika (2x4 cm). Rana goi się dobrze, czasem jak leżę na boku troszkę mnie ciągnie i podkładam sobie jaśka po brzuch. Moje pytanie dotyczy tego, kiedy mogę wsiąść za kierownicę i jechać samochodem.

Szanowna Pani!

O mile nie ma Pani dolegliwości bólowych i czuje się Pani na siłach-nie ma przeciwwskazań zeby usiadła Pani za kierownicą..

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka