Jęczenie podczas snu

Od niedawna zauważyłam, że podczas snu jęcze. Czy można temu jakoś zapobiec? Z jakiej przyczyny to się dzieje? Czy jest to coś poważnego i czy wymaga wizyty u specialisty, jak tak to jakiego?

Mogą to być sygnały koszmarów nocnych, przemęczenia, stresu itp. Zachęcałabym do podjęcia konsultacji z psychologiem w celu wyjaśnienia przyczyny. Choć nie musi to być nic poważnego.

Skoro sama to Pani zauważyła, to znaczy, że te jęki Panią wybudzają, tak?
Czy wysypia się Pani? Jeśli nie, jeśli tym jękom towarzyszą koszmary lub ma Pani niepokój po wybudzeniu - warto udać się do psychologa. Są specjaliści którzy zajmują się typowo trudnościami ze snem.
Powodzenia.