Jednoczasowe stosowanie Aknenormin i Terbisil

Witam czy przy aknenorminie 40mg na dzień można stosować jednocześnie terbisil 250 mg?Nie będzie żadnych interakcji i czy to nie spowoduje zmniejszenia działa aknenorminu? Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wymienione leki, o ile oczywiście zostały zalecone przez specjalistę dermatologa, można stosować jednocześnie.