Jednoczasowe stosowanie Bromergon i Duphaston

Mam pytanie:czy mogę jednocześnie przyjmować Bromergon i Duphaston? , ginekolog przepisała mi bromergon, z powodu podwyższonego poziomu prolaktyny ( wcześniej 1/4, później 1/2 tabletki,) teraz po 2 tygodniach przyjmuję 1 tabletkę dziennie, miałam też zlecone USG ( obserwacja cyklu_ ponieważ długo staram się o dziecko)lekarz wykonujący USG przepisał mi DUPHASTON .

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym czy w Pani przypadku należy stosować obydwa leki.