Jednoczasowe stosowanie Cornergelu oraz kropel Alphagan i Naclof

Witam Czy branie Cornergelu koliduje z braniem jednocześnie kropel Alphagan 2/dobę i Naclof 4/dobę. Jeśli nie koliduje to czy można go brać 3/dobę Jestem po witrektomii (olej w oku) ale czasem czuje pieczenie w oku, poza tym pracuje przed komputerem 6 godzin dziennie

Stosowanie Corneregel nie koliduje z innymi kroplami, pod warunkiem że przestrzega Pani następującej reguły - najpierw krople, a dopiero na końcu po 10-15 minutach żel do oka, nigdy odwrotnie

Witam.
Stosowanie w/w kropli do oczu w żaden sposób nie wpływa negatywnie na zakładanie Corneregelu na gałkę oczną , należy jednak pamiętać o odstępach czasowych przy stosowaniu kilku preparatów na raz do oczu - ok. 5 min.
Pozdrawiam