Jednoczasowe stosowanie leków dopochwowych i irygacji

Witam serdecznie. Mam pytanie czy można jednocześnie robić irygację pochwy i używać tabletek dopochwowych NATAMYCYNA UNIA? Ginekolog przepisał mi 5 saszetek tamtum rosa, natamycyna unia i maść pimafucort. Czy można to stosować jednocześnie? Pani doktor tłumaczyła mi jak tego używać, ale nie zapisała nigdzie i zapomniałam. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę skontaktować się z Panią dr, Odpowiednie postępowanie zależy od dolegliwości.