Jednoczasowe stosowanie leków Sorbifer i Durules

Witam, Przyjmuję lek tetralysal. ostatnio przepisano mi lek sorbifer durules (hematokryt poniżej normy). Czy mogę te leki stosować jednoczenie? Ie godzin przerwy między tymi lekami powinno byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można łączyć powyższych leków. Leki te w połączeniu nie działają tak jak powinny. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie. Proszę poinformować o wszystkich przyjmowanych lekach.