Jednoczasowe stosowanie leków Unidox, Debutir, Bioprazol oraz leku przeciwgrzybiczego

Mam pytanie. Mam antybiotyk 2x dziennie - unidox + lek przeciwgrzybiczy ( lekarz zalecił - gdyż powiedział, że mogłem załapać je okazyjnie ) - pierwszy lekarz, który zainteresował się moim zdrowie - dermatolog Tylko mam pytanie, bo mam jeszcze leki zachowawcze 2x debutir po jedzeniu i przed jedzeniem bioprazol. Jeszcze mam leki na ucho, ale chyba zacznę je brać po antybiotyku, bo mi żołądek wysiądzie. Jest tu jakiś specjalista co poleci jak brać tabletki te, aby się nie wykończyć ? :)

Zawsze może Pan zastosować dobry probiotyk, celem ochrony przewodu pokarmowego i wzmocnienia odporności organizmu - polecam Sanprobi.