Clatra, Vigantoletten i Axotret stosowane jednocześnie

Witam, Przyjmuję lek Axotret, czy mogę zacząć przyjmować również lek Vigantoletten 1000, oraz lek przeciwalergiczny Clatra? Czy jednak stosowanie tych leków razem może być niebezpieczne dla zdrowia? Chciałbym też dokładniej zapytać o skuteczność leku Clatra. Wiem, że ma on działanie przeciwalergiczne, ale na czym ono polega? Cena Clatry jest dość wysoka i zastanawiam się czy za nią idzie jakość leku czy nie bardzo. Jak to wygląda z perspektywy specjalistów? Chciałbym też zapytać o ewentualne skutki uboczne, jakie może wywołać jednoczesne stosowanie Clatry, Axotretu i Vigantoletten. Czy coś mi grozi jeśli zacznę brać te leki razem? A może jest jakiś objaw, po którym powinienem poznać, że należy odstawić np. Clatrę albo Vigantoletten? Będę bardzo wdzięczny za wszystkie odpowiedzi w mojej sprawie. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.