Jednoczasowe stosowanie leku Cital i Suplementu diety wspomagającego odchudzanie

Witam, lekarz psychiatra zapisał mi cital ( leczę depresję ), moje pytanie brzmi czy równocześnie przy braniu tego leku, mogę stosować tabletki wspomagające odchudzanie. Jest to suplement diety zakupiony bez recepty pochodzący z ekstraktów zielonej kawy oraz innych ekstraktów ziołowych o nazwie Green Coffee bean 1600, skład: zielona kawa ( polifenole, kwas chlorogenowy, kwas neochlorogenic ), zielona herbata, krzem, magnez, mąka ryżowa i celuloza. Z góry dziękuję za zainteresowanie i odpowiedz.

Dzień Dobry Pani,

Może odpowiem pośrednio na Pani pytanie...

Chcę Pani powiedzieć, że jest takie powiedzenie, że: Ruch zastąpi każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu..., podążając za tymi słowami..., nie ma cudownych środków, prowadzących do magicznej utraty wagi ciała - jest tylko świadomy styl życia - polegający na systematycznej aktywności fizycznej, plus odpowiednia dieta, sen i suplementacja.

Życzę Pani tylko świadomego i skutecznego zadbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej