Jednodniowe krwawienie i dwudniowe plamienie

witam. mam 28 lat i miesiaczke co 30 dni w miare regularnie, trwajaca okolo 5-6 dni. Normalnie przez pierwsze 3 dni bylo wieksze krwawienie. Ostatnio dostalam miesiaczke w terminie z tym ze krwawienie wystapilo tylko 1 dnia a 2-3 nastepne byla juz tylko brazowa wydzielina w malej ilosci. Bole tylko pierwszego dnia normalne jak zawsze. Test ciązowy negatywny. Tabletek antykon. nie bralam nigdy. co to moze byc? z gory dziekuje. Zdarzylo mi sie to pierwszy raz

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli zdarzyło się to tylko raz proszę się nie niepokoić, gdyby sytuacja się powtarzała proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam