Jednodniowe krwawienie po stosunku

Witam, wczoraj dostałam jednodniowego krwawienia, dziś tylko miałam brązową wydzielinę. Miesiączki są nieregularne, ale tydzień temu skończyła mi się poprzednia. Współżyłam z partnerem dwa dni temu dwa razy( raz dziennie) z zabezpieczeniem. Czemu pojawiło się krwawienie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli było to zajście jednorazowe można przypuszczać iż jest to wynik plamienia kontaktowego.