Jednodniowe krwawienie w 23. dniowym cyklu

Z powodu jednodniowego krwawienia w 23 dniu cyklu poszłam do ginekologa w 32 dniu (cykl 32-34 dni). Po usg lekarka stwierdziła, że coś widzi, powiedziała, że może to być pęcherzyk ale i coś innego, miało to jedynie 2 mm. Tego samego dnia poszłam na bete i wyszła 0. Następnego dnia w nocy dostałam bardzo bolesnej miesiączki, nie była ona obfita ale bolesna. Po trzech dniach (21 dni od stosunku) powtórzyłam badanie hcg, znowu 0. Czy mogę być pewna, że nie jestem w ciąży? Czy było to poronienie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji można wykluczyć ciążę. Nie było to poronienie.