Jednodniowe opóźnienie okresu a przebywanie w Tunezji

Witam okres powinnam dostać 30.08(sobota) a dostałam 31.08(niedziela) w tym czasie byłam w tunezji, biore tabletki antykoncepcyjne czym moglo to byc spowodowane ze sie spóźnił czy jak juz teraz jestem w polsce to okres bede miala tak jak dotychczas(zawsze dostawałam w sobotę). W poniedziałek kochałam się z moim partnerem czy mogę być w ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przesunięcie się krwawienia zdecydowanie nie jest powodem do niepokoju! Krwawienie powinno wystąpić dowolnego dnia 7dniowej przerwy - nie ma natomiast znaczenia którego dnia.