Jednodniowe plamienie zamiast miesiączki a leczenie niedoczynności tarczycy

witam ! zamiast okersu mialam 1 ddniowe brazowe plamienie,lecze sie od 2 mc na niedoczynnosc biore eut.50x 1 po badaniu tsh mam 1.54 czyli norma...co jest przyczyna hormony? testy wykazuja brak ciazy dzis zrobilam bete...co dalej?

Rozumem że dotychczas wszystko miesiączki były prawidłowe. Jeśli jest to początek leczenia to może się tak zdarzyć. Po wprowadzeniu leczenia mieniają się poziomy hormonów również płciowych. Ten okres trzeba przeczekać. Powinno wszystko wrócić do normy.