Jednorazowe krwawienie i brązowe upławy w 7. tygodniu ciąży

Witam jestem w 7 tyg i 5 dniu ciąży ( jest to moja 4 ciążą, poprzednie 3 skończyły się poronieniem w 6 tyg ) wczoraj wieczorem ( 29.10.2013 ) wystąpiło u mnie jednorazowe krwią i brązowe upławy. Lekarz telefonicznie powiedział, że mam leżeć i brać Utrogestan, a jeśli krwawienie się zwiększy przyjść na wizytę. Dziś ( 30.10.2013 ) krwawienie nie ma ( w nocy tez był spokój) z rana tylko wystąpiło brązowe plamienie ale ustało...co mogą oznaczać te jednodniowe upławy??

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Krwawienie z dróg rodnych, zwłaszcza w przypadku poronień w przeszłości powinno w Pani przypadku wymagać diagnostyki. Nie można jednoznacznie określić, czy przyczyna krwawienia ma związek z ciążą, czy jest wynikiem infekcji.