Jednorazowe plamienie dzień po stosunku u 20-latki

Witam ! Mam 20 lat i mam nieregularne miesiączki , ostatni okres miałam 20 maja , cykl waha się między 30-37 dniami , 16 stego czerwca zauwazyłam brązową plamę na majtkach , myslałąm ze to wczesniejszy okres , lecz następnego dnia już nic nie było , a miesiaczke powinnam dostać za około 7 dni. Miesiaczkuje od 12 roku życia, dodam, ze dzien przed plamieniem kochałam się chwilkę z chłopakiem bez zabezpieczenia, potem załozylismy prezerwatywę . Co to może oznaczać ?

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby wykonać test ciążowy aby wykluczyć ciążę. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.