Jednorazowe zaburzenie wzroku a nerwica

witam mam takie pytanie czy zaburzenie wzroku jednorazowe przy prawdopodobnej nerwicy jest możliwe? Wstałem rano i miałem wrażenie jakbym słabo wdział na jedno oko, objaw podobny tak jakby do uciśnięcia mocno oka i chwile po tym jakby nie ostre widzenie, z dziwna reakcja na światło, przeszło po 10 - 15 minutach i do tej pory jest dobrze.Byłem dziś u internisty i stwierdził w wywiadzie ze to zaburzenia lekowe przy nerwicy, niedawno 2ablacje i mam lęki dziwne uczucia jakbym miał zemdleć itp,

Lek. Tomasz Budlewski

Przy tego typu dolegliwościach proponowałbym udanie się do okulisty. ciężko jest wywnioskować taką zależność bez badania pacjenta.