Jednorazowy luźny stolec godzinę po zażyciu 9 tabletki antykoncepcyjnej

Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne qlaira i dziś wzięłam 9 tabletkę i po godzinie zabolał mnie brzuch i wydaliłam jednorazowy luźny stolec, czy działanie tabletki mogło zostać zaburzone? Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Działanie tabletki mogło być zaburzone. Niemniej jednak ryzyko można określić jako niewielkie.