Jednostronne wypadanie włosów

Witam, chciałabym spytać co może być przyczyną jednostronnego wypadania włosów, tzn. po prawej stronie jest ich wyraźnie mniej, mam nawet prześwit, po prostu od jakiegoś czasu większość wypada właśnie z jednej strony. Śpię na plecach więc wiercenie się w nocy odpada.

Witam, proszę udać się do lekarza specjalizującego się w leczeniu chorób skóry głowy i włosów, on po dokładnym badaniu znajdzie istotę Pani problemu. Niezbędne będzie wykonanie badań dodatkowych morfologii, poziomu żelaza. Badanie lekarskie określi z jakim ewentualnym typem łysienia Pani się zmaga i co leży u jego podstawy.