Jedzenie nocne dwuletniego dziecka

Witam , mój problem związany jest z jedzeniem nocnym córki (2lata i 3 mies) córka w dzien je bardzo ładnie 5 posiłków lub czasem więcej wazy 13 kg i ma 90 cm jednak w nocy pije w dalszym ciagu 2 butelki mleka nutramigen 2 juz wszystkiego próbowałam jednak ona nie zaśnie bez mleka chodzi spać o 19 pierwsza pobudka to 24 na mleko druga 4 mysle ze to juz przyzwyczajenie i nie wiem jak jej tego oduczyć , oprócz tego używa smoczka na noc kolejne zle nawyki , woda jej nie zadawala w nocy

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję stopniowo rozcieńczać mleko, zmniejszając powoli liczbę miarek mleka.
Pozdrawiam