Jedzenie słodyczy po anoreksji

Słodycze po anoreksji. Dzień dobry. Psycholog stwierdził u mnie anoreksję. Ważę 45 kg przy wzroście 171. Od paru dni mam ogromną chęć na słodycze, głównie batony pokroju KitKat, Milka i inne takie oraz chałwa. Czy zjedzenie takiego batona dwa razy dziennie (śniadanie oraz drugie śniadanie) byłoby w porządku? Czy lepiej zjeść go raz dziennie? Prosiłabym o konkretną odpowiedź. Po śniadaniu chodzę na 40 minutowy spacer. Poza tym nie mam innej aktywności. Czy przez to przytyje szybciej?

Witam,

to bardzo ważne, że szuka Pani pomocy. Niezwykle istotne jest aby rozpoczęła Pani psychoterapię. Ważne jest również prawidłowe skomponowanie diety, którą może Pani ustalić z pomocą dietetyka. Oczywiście może Pani jeść słodycze typu KitKat, Milka, ponieważ ma Pani dużą niedowagę. Jednak ważne jest aby uzupełnić dietę w odżywcze składniki, które pomogą Pani odbudować wyniszczony organizm.
Życzę Pani siły i wytrwałości.

Pozdrawiam,
M.Strózik

Witam.Radziłabym skorzystać z wizyty u dietetyka który skomponuje Pani prawidłowo dietę iż musi uzupełnić wit, i składniki mineralne. Przy takiej niedowadze batoniki Pani nie zaszkodzą.
Pozdrawiam