Jeśli to depresja, to co ze sobą zrobić?

17 miesięcy temu urodziłam córkę, a 2 miesiące temu syna przez cc, jestem sama z nimi, nie mogę liczyć na niczyją pomoc, jest mi bardzo ciężko. Jak zaszłam w drugą ciążę już nienawidziłam swojego brzucha, kiedy mały się urodził znienawidziłam go jak nikogo innego, jak tylko słyszę, że plącze cała się trzęsę, zaciskam zęby i mam ogromną chęć zrobić mu krzywdę, nie panuję nad sobą, wyzywam go i naprawdę mam dość. Już parę razy próbowałam popełnić samobójstwo, chcę go oddać, ale myśl, że rodzina mnie wyklnie robi mi hamulec - co ja mogę zrobić, bo do lekarza nie mogę się udać, ponieważ jestem uwieziona w domu z córeczką i małym, a nie mogę liczyć na pomoc innych ludzi.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Potrzebuje Pani pilnie pomocy psychiatry i psychologa. W tej sytuacji na pewno jest wyjście - może Pani np. zadzwonić do najbliższej poradni zdrowia psychicznego i umówić się na wizytę. Może Pani przecież pójść razem z dziećmi. Może Pani również zamówić wizytę domową lekarza.
Może Pani skorzystać z pomocy instytucji i fundacji wspierających samotne matki i telefonów zaufania, np.

femina.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=248&Itemid=48
zapytaj.wiara.pl/doc/553269.Instytucje-wspierajace-samotne-matki
poradnikzdrowie.pl/niezbednik-pacjenta/telefony-zaufania_34223.html

Serdecznie pozdrawiam