Jest możliwość, że jestem w ciąży ale test wyszedł negatywny?

Witam, mam 20 lat i od miesiąca jestem szczęśliwą mężatką. Staramy się z mężem o dziecko, dodam, że przez sierpień współżyliśmy co drugi dzień, a w dni płodne codziennie. Dzień przed spodziewaną miesiączką zrobiłam test ciążowy i wynik był negatywny. Okres spóźnia mi się 2 dni, ale zawsze miałam regularne miesiączki, nawet co do godziny. Zaczyna mnie to trochę niepokoić, ponieważ nie mam ani okresu, ani pozytywnego testu. Od około 1,5 tygodnia czuję, że coś jest nie tak. Mam humorki, strasznie szybko zmienia mi się nastrój - potrafię się śmiać, a po chwili płakać przez jakąś drobnostkę. Zauważyłam także, że przychodzę z pracy bardzo zmęczona, a nie pracuję ciężko. Codziennie rano jest mi nie dobrze, a gdy np szybko wstanę to kręci mi się w głowie i jest mi słabo. Tej nocy bolała mnie lewa pierś, powiedziała bym, że są takie nabrzmiałe. Test robiłam rano i nie było widać nawet delikatnej drugiej kreski. Jest możliwość, że jestem w ciąży a test wyszedł negatywny? Jeśli nadal nie będzie miesiączki to kiedy powinnam zrobić następny test? Wtedy mogę zrobić np wieczorem po pracy czy lepiej zrobić rano? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeśli nadal nie ma Pani miesiączki, to powinna Pani wykonać ponownie test. Najlepiej rano, z pierwszej porcji moczu.