Jest to spowodowane grzybicą czy nietrzymaniem moczu?

Od około dwóch miesięcy porykałam się z bólem pęcherza, pieczeniem przy oddawaniu moczu, nacisku na pecherzech. Po dwóch antybiotykał była poprawa jednak nadal pęcherz bolał. Parę dni temu dostałam infekcji intymnej grzybiczej, lek miejscowy i doustny przepisał mi lekarz rodzinny, gdyż ginekolog dopiero może mnie przyjąć za dwa tygodnie. Odkąd zaczęła się infekcja mam uczucie wycieków z pochwy, delikatnych, jakby niecała kropla. Jest to spowodowane grzybica? Czy jednak problem z nietrzymaniem moczu

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć