Jestem 1 dzień po stosunku i mam ból jajników. Czy to ciąża?

Witam serdecznie,
jestem 1 dzień po stosunku i bolą mnie jajniki. Czy to normalne, a może to ciąża?
Proszę o szybką odpowiedź.

Dzień dobry!
Z pewnością „ból jajników” nie jest objawem ciąży po wczorajszym stosunku. Może brzuch boli Panią z całkiem innego powodu. Jeśli jest silny i nie ustępuje, najlepiej proszę zgłosić się na ostry dyżur.
Z poważaniem