Jestem grubasem - jak schudnąć?

Jaka dieta jest dla mnie najlepsza? Mam 17 lat, ważę 46-48 kg, nigdy nie mam stałej wagi. Mam 164 cm, a w talii mam aż 66 cm! Przecież to tak dużo, co mam z tym zrobić? Proszę pomóżcie mi - jak schudnąć do 45kg? Dodam, że robię codziennie przed godziną 17.00 codziennie 200 brzuszków i później nic nie jem i nie piję, co nie znaczny, że w dzień się opycham. I jeszcze przyciągam nogi do siebie prawie po każdym posiłku. Używam czopków glicerynowych na przeczyszczenie, już nie wiem, co mam ze sobą zrobić.
17 LAT ponad rok temu

Witam,

przede wszystkim powinnaś wiedzieć, że nie jesteś gruba. Twoja masa ciała jest prawidłowa i nie musisz, a nawet nie możesz się odchudzać. Nie stosuj również środków przeczyszczających, bo może się to negatywnie odbić na Twoim zdrowiu, a dodatkowo rozleniwić przewód pokarmowy, czego wynikiem mogą być zaparcia i konieczność stosowania większych dawek tych specyfików.
Najlepsze co możesz zrobić, to uprawiać sport i ćwiczyć. Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam