Jestem już po dwóch poronieniach - czy uda mi się jeszcze urodzić maluszka?

Witam!
Mam 25 lat i pewien spory problem. Rok 2007 był dla mnie i narzeczonego okropny... okazało się, że mam poważnego, wielkiego guza w głowie, odbyła się operacja, która zakończyła się sukcesem i wycięciem tego dziadostwa z głowy. Niestety zmiana w głowie była złośliwa, więc czekało mnie naświetlanie, czyli radioterapia. Po tym wszystkim w 2008 roku wzięliśmy ślub. Byliśmy szczęśliwi, że jestem wśród żywych:)
Rezonanse były raz w roku, ale wszystko było ok! Początkiem roku 2010 miałam rezonans i dwuletnią przerwę w tym badaniu. Stwierdziliśmy, że staramy się o maluszka! Po pewnym czasie okazało się, że jestem w ciąży. Byliśmy bardzo szczęśliwi, lecz w 7 tyg. zaczęły się plamienia, na które dostałam L***.
Po 4 dniach dostałam krwotoku. Pojechałam do szpitala i okazało się, że poroniłam. Odbyło się czyszczenia i zostałam wypisana do domu. Byliśmy załamani, lecz marzenie o dziecku nie dawało nam spokoju. Zapytaliśmy ginekologa, kiedy możemy zacząć się starać, odpowiedział, że jak skończy się krwawienie po poronieniu, to możemy się starać!
Po 2 miesiącach okazało się, że jestem w ciąży. Maluszek rósł i było wszystko super. Po raz kolejny dostałam plamienia. Pojechałam do lekarza, który stwierdził, że serduszko przestało bić. Prawdopodobnie za niedługo pani poroni, w tym samym dniu się to stało. Świat nam się zawalił!Tak bardzo się boimy starać o trzecie dziecko, że znowu może się to tak skończyć! Nie wiemy, co robić. Dlaczego mój organizm nie potrafi utrzymać dziecka?
Proszę o choć jedno słowo nadziei...
Pozdrawiam,
Justyna

Dzień dobry!

Po zabiegu wyłyżeczkowania i po poronieniu należy odczekać 3 miesiące, by macica powróciła do stanu sprzed ciąży i kolejna ciąża prawidłowo się usadowiła.

Życzę powodzenia w staraniu się.

Z poważaniem