Jestem niepełnosprawny i mam problemy ze wzwodem?

Witam, proszę o zrozumienie mnie i odpowiedzenie na moje pytanie. Jestem osobą niepełnosprawną mam problemy z chodzeniem, jestem po przepuklinie oponordzeniowej, mam problem ze wzwodem. Poprostu nie może sperma mi wylecieć, nie umie tego inaczej napisać, mam 30 lat i zaczyna mnie to denerwowac. Przepraszam że w taki sposób to piszę, proszę o poradę jak można zrobić abym miał wzwód i aby sperma mogła mi polecieć. Proszę potraktować to na poważnie, może są jakieś leki ale bez recepty.  Z góry bardzo dziękuję.

Pański problem jest bardzo poważny i absolutnie tak należy go traktować. Seks stanowi bardzo ważną dziedzinę życia dla każdego czowieka. Dlatego osoby takie jak Pan powinny być objęte opieką seksuologa. Niestety w naszym kraju w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia nie ma pomocy dla osób z zaburzeniami życia seksualnego.

Leki dostepne bez recepty nie odniosą skutku w Pańskim przypadku. W Pana sytuacji przyczyny klopotów ze wzwodem i wytryskiem należy upatrywać w uszkodzeniach neurologicznych. Przepuklina oponowo-rdzeniowa powoduje u Pana problemy z chodzeniem, więc można podejrzewać, że jej skutkiem są także zaburzenia sfery seksualnej. Uważam, że powinien Pan poszukać pomocy np. u urologa, z którym będzie Pan mógł porozmawiać bez wstydu o swoim problemie - lekarz o tej specjalności zajmuje się właśnie między innymi funkcjami seksualnymi. Jest to dla niego "chleb powszedni". W leczeniu pomocny może się okazać także neurolog, neurochirurg czy specjaliści z dziedziny rehabilitacji.

Proszę nie wstydzić się rozmawiać z lekarzami o swoim problemie - każdy dorosły człowiek ma prawo do życia seksualnego, ponieważ jest to jeden z warunów dobrej jakości życia. Nikt nie ma prawa oceniać negatywnie Pańskich pragnień w tej kwestii.