W jaki sposób mogę poprawić erekcję?

Jestem osobą niepełnosprawną, mój problem polega na tym, że rano, kiedy wstaję po zrobieniu siku mój członek też staje, ale po minucie już znowu jest mały i miękki, kiedy wieczorem chcę, aby się podniósł, to nie chce. Czy środek Viagra by mi pomógł? Poza tym kiedyś rano przy tym się masturbowałem podniecenie było, odczuwałem orgazm, ale erekcja nie nastąpiła czy jest coś co mógłbym zastosować, aby poprawić to i mógłbym się pokochać choć przez chwilę (5 minut).

Witam serdecznie! Zaburzenia wzwodu są objawem wielu chorób i zaburzeń. Do ustalenia właściwej przyczyny dolegliwości konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu na temat Pana stanu zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego, ewentualnych uzależnień i stylu życia. W treści pytanie wspomina Pan o niepełnosprawności, niestety nie precyzując jej rodzaju. Niewątpliwie niektóre rodzaje niepełnosprawności mogą wiązać się z osłabieniem wzwodu. Z treści Pana zapytania wynika, iż występują u Pana wzwody poranne. Jeśli tak, możemy wykluczyć organiczne przyczyny dolegliwości. Ze względu na charakter opisywanych dolegliwości oraz Pana młody wiek najbardziej prawdopodobną przyczyną zaburzenia mają czynniki psychogenne. Być może rodzaj bodźca jest zbyt silny lub za słaby. Możliwe jest również, iż Pana myśli koncentrując się na próbie osiągnięcia orgazmu są tak nasilone, iż w efekcie prowadzi do jego blokady. W obecnej sytuacji najwłaściwsza wydaje się wizyta u lekarza prowadzącego, który będzie miał możliwość zebrania z Panem wywiadu lekarskiego i w zależności od uzyskanych informacji, pokieruje Pana na dalsze badania i ewentualne leczenie. Pozdrawiam