Jestem strasznie zmęczony, nie mam siły na żadne działanie - co zrobić ze sobą?

  Witam. Nie chciałbym pisać o swoim życiu nie lubię tego, ale przejdę do sedna sprawy: mam za sobą próbę odebrania sobie życia, nieudaną. Teraz, po dwóch latach nie mam siły walki, właściwie to już chyba będzie koniec wszystkiego. Jestem strasznie zmęczony , nie mam siły na żadne działanie. Najgorsze, że się poddałem. Co zrobić ze sobą?

Witam!

Napisałeś bardzo mało na temat swoich problemów. Masz za sobą próby samobójcze, a obecnie po raz kolejny Twoje samopoczucie pogarsza się. Myślę, że mógłbyś skorzystać z pomocy psychologa/psychoterapeuty i pracować nad swoimi problemami.
W trudnych chwilach polecam kontakt z telefonem zaufania. Mógłbyś również wziąć udział w spotkaniach grup wsparcia. Takie formy pomocy dają również możliwość uzyskania wsparcia i zrozumienia ze strony innych osób. Grupy wsparcia są spotkaniami ludzi z podobnymi problemami, więc będziesz mógł mieć kontakt z innymi osobami i dzielić się z nimi trudnościami.

Pozdrawiam