Jestem szczupła. Jednak mam duży brzuch!

Witam, mam 20 lat, 160 cm i 47 kg. Ogólnie jestem chuda - nogi i ręce jak patyki, tyłek też mały. Jednak mam dosyć duży biust i duży brzuch. Brzuch jest naprawdę duży, nie jakaś tam fałdka. Odkąd pamiętam mam ten problem. Mam go dosyć. Może jakieś skuteczne porady? Stosowałam 6w i nie bardzo mi to szło. Niestety obecnie też nie mam czasu na żadne ćwiczenia... POMOCY!

Witam,

Pani masa ciała jest prawidłowa i nie powinna się Pani odchudzać. Natomiast na utratę zbędnego tłuszczu z okolic brzucha, proponuję wykonywać ćwiczenia na tę partię ciała. Przykładowo proszę wykonać 20 minut ćwiczeń siłowych, np. brzuszki, pompki, i inne, które znajdzie Pani na stronie www.abccwiczenia.pl, a potem minimum 30 minut ćwiczeń tlenowych. Świetne będzie pływanie, które wysmukla brzuch, przy czym nie jest męczące. Jeśli chodzi o odżywianie, proszę zajrzeć do artykułu: http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-odchudzanie-brzucha.

Pozdrawiam