Jestem w 7 tygodniu ciąży: Co może znaczyć takie krwawienie?

Jestem w 7 tygodniu ciąży, od 3 dni mam krwawienie przypominające okres. Nie ma tak intensywnego koloru i jest mniej gęste, skrzepów też jest niewiele. Brzuch na początku nie bolał wcale, teraz pobolewa. Dzisiaj miałam trochę nerwów, czy jest to spowodowane stresem czy coś jest nie tak?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Krwawienie oraz dolegliwości bólowe brzucha w ciąży zawsze wymagają konsultacji ginekologicznej. Niewykluczone, że są one spowodowane stresem. Ale w takim wypadku należy wykluczyć poronienie. Powinna Pani jak najszybciej udać się do ginekologa. Najlepiej pojechać na izbę przyjęć szpitala, który posiada oddział położniczo-ginekologiczny.
Pozdrawiam