Jestem w ciąży z mężem czy z kochankiem?

Witam ostatni okres miałam 15 listopada . Test ciążowy robilam 7 grudnia i wyszedł pozytywny druga kreska bardzo jasna Z moim mężem wspòłzyłam 27 listopada a 29 listopada z innym mężczyzną.. cylle miesiaczkowe mam 27/28 I dzień najwiekszej szansy na ciążę wyliczyło mi wlasnie 27 listopada.. jakie jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciąży z kochankiem?

Szanowna Pani,
prawdopodobieństwo wynosi 50%. Po porodzie należy wykonać testy genetyczne, wtedy dowie się Pani kto jest ojcem.