Jeszcze raz proszę o poradę

Witam, jakiś czas temu pytałem o grzybice żołędzi i napletka, bo nie mogłem sobie z nią poredzić, gdyż byłem chory jednocześnie na gardło i musiałem wziąć antybiotyk. Obecnie od dwóch tygodni nie mam żadnych objawów na prąciu, mimo to nadal biorę lek doustny i smaruję maścią oraz łykam priobiotyk. Moje pytanie jest następujące. Kochałem się z moją partnerką. Żołądź była trochę na powietrzu i obeschła, po założeniu prezerwatywy kochaliśmy się, nic nie bolało ani nie swędziało. Po stosunku żołądź była zaczerwieniona i strasznie się łuszczyła skóra. Na drugi dzień zaczerwienienie ustąpiło, ale się jeszcze łuszczyło. Po dwóch dniach znów jest normalny pulek. Odczekałem tydzień i znów ta sama historia. Czy to jest oznaka jeszcze grzybicy? Dodam, że na co dzień pulek wygląda normalnie i zdrowo i nic mi nie dolega, mimo to cały czas utrzymuję kurację przeciwko grzybicy. Proszę o szybką odpowiedź ,mój poprzedni post nosi tytuł - Proszę o jakąś dobrą radę!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!

Proszę stosować przepisane leki tak długo, jak zalecił to lekarz.  Jeśli nie określił on czasu leczenia lub zapomniał Pan, jaki to miał być czas, to proszę zażywać leki do skończenia opakowania. Najczęstszym błędem w leczeniu grzybic, błędem, który przyczynia się do nawrotów choroby, jest zbyt wczesne zaprzestanie kuracji... Grzybice leczy się dość trudno i długo. Leczenie grzybicy penisa, błon śluzowych, pochwy może trwać nawet 30 dni. Zaczerwienienie może być oznaką trwającej jeszcze grzybicy lub podrażnienia błony śluzowej prącia. W razie nasilenia dolegliwości, proszę udać się ponownie do lekarza.

Pozdrawiam!