Język 14-miesięcznego dziecka skierowany w prawą stronę - czy to normalne?

Dzień dobry. Zaczęłam bawić się z moja 14 mc córką w pokazywanie języka. Za każdym razem, kiedy go wystawia jezyk jest wyraźnie skierowany w prawą stronę. Nie potrafi go wystawić w inny sposob. Czy to jest normalne w tym wieku?

Lek. Bartosz Domagała

Konieczny jest całościowy obraz rozwoju dziecka oraz dokładne badanie neurologiczne