Jodowanie a choroba Gravesa-Basedova

Witam. Jestem po jodowaniu ( 3 lata temu) i choroba gravesa- basedova. Obecnie została niedoczynnośc i wytrzeszcz oczu. Jestem po wykonaniu USG oczodołów. Wyniki wyszły następujące : egzoftalmometr podst 116mm OP18mm OL 18mm. Widoczny przerost mięsni prostych gałek ocznych (większy mieśni prostych bocznych i przyśrodkowych, nieznaczny mm prostych gónych i dolnych, - bez cech zwłóknienia. Chciałbym zmniejszyć wytrzeszcz. Jakie metody terapii w tym przypadku były by wskazane? Lekami czy operac?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.