Jogurt naturalny przy diecie odchudzającej 2000 kcal

czy przy diecie odchudzającej 2000 kcal mężczyzna można wypijać jogurt naturalny danone Wartość energetyczna w 100 g: 61,00 kcal Białko w 100 g: 4,60 g Węglowodany w 100 g: 6,10 g Tłuszcz w 100 g: 2,00 g 1 dziennie czy lepiej odstawić w ogóle

Jogurt naturalny jak najbardzeij można spożywać przy diecie odchudzającej. Jak sam Pan zaznaczył w 100 g zawiera jedynie 61 kcal, co przy diecie 2000 kcal stanowi niewielką część kalorii. Ważna jest suma kolorii ze wszystkich pokarmów oraz proporcje białka, tłuszczu, węglowodanów łatwoprzyswajalnych i błonnika. Jest trochę liczenia, dlatego zachęcam do skorzystania z pomocy dietetyka, który dopasuje indywidualną dietę dla Pana. Możliwe, że te 2000 kcal, to za dużo, aby schudnąć.