Jogurtowy śluz, ból przy oddawaniu moczu i krostki na wargach sromowych a grzybica pochwy

Witam! Mam ogromy problem. Od dwoch dni mam granulkowaty, czasami taki jogurtowy sluz, brak zapachu, bol przy oddawaniu moczu, wewnatrz. Mam bardo duże i obrzydliwe, koloru lekko fioletowego wargi sromowe, na ktorych zaczynaja wystepowac chrostki, jest strasznie drażliwa, swędzi i niesamowicie boli przy seksie. Moj facet ma na penisie mnostwo takich chrostek. Kochamy sie bez zabezpieczen. Czy mozliwe ze zarazilam sie tym od niego ? Obawiam sie grzybicy pochwy, czy jest to mozliwe

Lek. Tomasz Budlewski

Tak możliwe jest przeniesienie infekcji. Proszę koniecznie udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Małgorzata Panek

Pani objawy świadczą i infekcji grzybiczej dróg rodnych. Jest to prawdopodobne, że zaraziła się Pani od partnera. Konieczne jest leczenie obydwojga z Państwa, żeby nie dochodziło do wzajemnego zakażania. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam