Jonizator wody przy dnie moczanowej

Witam niedawno dowiedziałem się że choruje na dane moczowa mam 33 lata i chciałbym zapytać czy warto inwestować w jonizator wody pytam bo mój lekarz rodzinny powiedział że to bzdura i szkoda tylko pieniędzy a opinie jonizatora są naprawdę dobre

Niestety z punktu widzenia dowodów naukowych ciężko nie zgodzić się z lekarzem - nie ma bowiem potwierdzonego korzystnego wpływu na zdrowie (w tym szczególnie osób z dną moczanową) stosowania wody z jonizatora. Nie oznacza to jednak, że nie będzie Pan zadowolony z jego zakupu - rzeczywiście wiele osób subiektywnie ocenia własne samopoczucie jako lepsze w wyniku stosowania jonizatora.