Jska może być przyczyna braku okresu?

Ostatnią miesiączkę miałam 18.08 (31 dni temu). 9.09 lekarz potwierdził u mnie owulację. od początku miesiaca przyjmuję inofolic, bo miałam pęcherzyki na jajnikach. Do dziś nie mam okresu, a nawet bólu przedmiesiączkowego. Robiłam dziś rano test ciążowy z moczu i wyszedł negatywny. Dodam, że od ok tygodnia mam biało-żółte i wodniste upławy. Odczuwam też lekkie pieczenie, ale to miałam przed prawie każdą miesiączką odkąd odstawiłam 10 mies. temu antykoncepcję. Co może być przyczyną braku okresu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak miesiączki może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.