Kał z niestrawionymi resztkami pokarmu

Witam, mam 20 lat.Proszę o pomoc! Od 2 tygodni mam twardy brzuch w okolicy pępka, jest tam twarde miejsce (guz) , gdzie jest widoczne i wyczuwalne tętno. Do tego mam problemy z wypróżnianiem. Stolce czasem są z śluzem zabarwionym krwią. Czasem kał jest jasny z niestrawionymi resztkami pokarmu, do tego mam chrypę. Co to może być?!

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.